Youtube
İnstagram
Linkedin

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Berivan Ayça Tekin

Berivan ayça tekin
KURUM İÇİ İLETİŞİM DİREKTÖRÜ

Berivan Ayça Tekin

1978 Ardahan doğumluyum. Balıkesir’de lise eğitimim sırasında özel radyolar açılmaya başladı. Radyolara olan ilgim bir süre sonra  meslek yaşamımı da şekillendirdi. Önce yerel radyolarda çalışmaya başladım. 1996 yılında özel yetenek sınavı ile Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Basın Yayın Bölümü’nü kazandım.

Üniversite eğitimi sırasında  Aydın Doğan Vakfı Genç İletişimciler Ödülü’ne layık görüldüm. 2002’de mezun olduktan sonra CNNTürk Ankara, CINE 5, Kanal D ana haber merkezlerinde  muhabirlik ve yönetmen yardımcısı olarak çalıştım. Karadeniz TV’de üst düzey yönetici olarak görev aldım.

2006 yılında bir tekstil  firması ile kurumsal iletişime geçiş yaptım ve markalaşma üzerinde uzmanlaştım. Buradaki kariyerimin ardından  THY AO. bünyesinde bulunan Türk HAVAK-THY AO. Personeli Sosyal Yardım Vakfı’nda çalışmaya başladım. Bu görevim sırasında, kriz yönetimi, itibar yönetimi, markalaşma, kurum içi iletişim konularında çalışmalar yürüttüm.

2018 yılından sonra  Ödül Eğitim Kurumları bünyesinde iletişim koordinatörü olarak anaokulları ve sürücü kurslarının iletişim politikalarını düzenledim.

Pandemi  ile freelance  olarak kurumsal iletişim, kurum içi iletişim danışmanlığı, satış ve motivasyon eğitimleri ve bireysel koç eğitimleri veriyorum.

Tıbbi aromatik bitkiler,  zeytin yetiştiriciliği, astroloji, eğitim içerikleri hazırlama ve koçluk ile ilgili hobilerin eğitimlerini aldım ve sertifikalarla zenginleştirdim. Halen Anadolu Üniversitesi Yönetim ve Bilişim Sistemleri Bölümü’nde okuyor ve İngilizce biliyorum