Youtube
İnstagram
Linkedin

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

MASTER İLETİŞİM, halkla ilişkiler sektöründe her biri kendi alanında deneyimli danışmanları bünyesinde bulunduran bir kuruluştur.

 

İletişimi bütünlüklü bir disiplin olarak gören MASTER İLETİŞİM’de  tv, gazete, dergi, online yayınlarda ekonomi ve life-style alanlarında uzun yıllar muhabir, editör ve yöneticilik yapmış uzmanlar tarafından hizmet verilmektedir.

 

İletişim araçlarının kullanımı konusunda hizmet alanlara özel çözümler üreten, geliştiren MASTER İLETİŞİM, konvansiyonel medya ile like medyası yönetiminde de, trendlere uygun, hızlı ve sonuç odaklı çalışır.

 

Sinema, tiyatro ve moda gibi yaratıcı farklı disiplinleri de iletişim kavramının içinde değerlendiren ve bu alanda çalışmalar yürüten MASTER İLETİŞİM, özgün, dikkat çekici ve hedef kitleye uygun içerikler üretmeyi ilke edinmiştir.

 

MASTER İLETİŞİM ekibi bugüne kadar teknoloji, perakende, finans, gayrimenkul, enerji, sağlık, sanayi, gıda ve entertainment gibi ana sektörlerde 250’in üzerinde kurum-marka ile çalışmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Onlarca startup girişiminin gelişimine, hatta unicorn olmasına eşlik eden, ulusal ve uluslararası şirket birleşme ve satın almalarında iletişim danışmanlığı görevinde bulunan MASTER İLETİŞİM ekibi aynı zamanda birçok şirketin LOVEMARK olmasına katkı sağlamıştır.

 

 ‘’Biz ülkemizin LOVEMARK’ları arasında yer almak isteyen tüm kurum ve kişilerle heyecanlı yolculuklara çıkmaya hazırız. Ya siz?’’